Nabídka nových serverů

již od 80 Kč/měsíc*

[objednat]

již od 500 Kč/měsíc*

[objednat]

již od 550 Kč/měsíc*

[objednat]

již od 550 Kč/měsíc*

[objednat]

již od 550 Kč/měsíc*

[objednat]

již od 2 420 Kč/měsíc*

[objednat]

*Uvedená cena platí při objednání serveru na 2 roky (sleva 12%). Další slevy nabízíme při objednávce na 1 rok (sleva 6%) a 6 měsíců (sleva 3%). Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Pokud je odběratel rezidentem v ČR je k ceně připočítána DPH 21%. Pokud je odběratel rezidentem členského státu EU a je plátce DPH, pak neplatí DPH. Není-li plátce DPH, pak se k ceně připočítává DPH 21%. Pokud má odběratel sídlo mimo EU nikdy neplatí DPH.

Nové servery jsou k dispozici zpravidla do 7 pracovních dnů, tato lhůta zahrnuje sestavení, zahoření a úvodní instalaci vybraného serveru včetně výkonostních testů a testů stability.

Pokud máte zájem o vlastní konfiguraci serveru na míru, neváhejte nás kontaktovat, naše společnost je ochotna vyhovět i těm nejodvážnějším požadavkům.

Na základě Vaší poptávky Vám obratem nabídneme vhodné řešení a zašleme individuální cenovou kalkulaci.

Z důvodu naplnění kapacit omezujeme nabídku levných serverů. Na rozšíření kapacit se pracuje. Máte-li zájem o dedikovaný server, kontaktujte nás. Pro servery do racku je k dispozici cca 30x 1U pozic. Dokončení prací na rozšíření kapacit očekáváme v 1. kvartále 2015.

Nabídka použitých serverů (dostupné ihned)

již od 290 Kč/měsíc*

[objednat]

již od 1 490 Kč/měsíc*

[objednat]

Naše společnost

nabízí službu pronájmu (hosting) či umístění (housing) počítačového serveru (typicky dedikovaný server) v technologických prostorách (datacentrum) s připojením serveru do sítě Internet a dalšími souvisejícími službami.

Naše datacentrum je připojeno páteřní optickou trasou do sítě SPPT s následujícím propojením do sítě Internet: CZ-NIX: 2x 10 Gbps, mezinárodní konektivita ( tranzitní partneři): 10 Gbps Level 3 (Tier-1), 10 Gbps Tiscali International Network (Tier-2), n* 1 Gbps TeliaSonera International Carrier (Tier-1), n* 1 Gbps AMS-IX, páteřní část sítě (Core) je propojena mezi hlavními uzly kapacitami 10 Gbps s podporou MPLS na úrovni aktivních prvků, přístupová část sítě je realizována GE o kapacitách n* Gbps a 10 Gbps.

Co je to dedikovaný server?

Dedikovaný server je fyzický server (specializovaný počítač) vyhrazený celý jedinému zákazníkovi a jeho aplikacím.

Oproti sdílenému hostingu (virtuální servery, VPS hostingy) se provoz aplikací na dedikovaných serverech vyznačuje výrazně vyšší stabilitou, což je dáno především skutečností, že provoz serveru ohrožuje méně vlivů potencionální nestability (na dedikovaném serveru běží aplikace pouze jednoho klienta oproti situaci, kdy jsou na jednom fyzickém serveru provozovány desítky až stovky aplikací v rámci sdíleného hostingu).

Vyhrazený (dedikovaný) server vykazuje rovněž podstatně vyšší úroveň bezpečnosti ve srovnání s ostaními řešeními jako je webhosting, VPS hosting, atd. Na celý server má přístup pouze jeden zákazník, není proto ohrožena bezpečnost dat, nejsou zde žádné cizí účty nebo aplikace, které by mohly bezpečnost serveru potenciálně ohrozit. Zákazník jako jediný má plný administrátorský přístup.

Další výhodou použití dedikovaného serveru je výkon, který zákazník získává. V naší nabídce je celá řada konfigurací doporučených pro různé použití. Je možno navrhnout zcela indvidulní konfiguraci serveru přesně podle Vašich potřeb.

Společné parametry dedikovaných serverů

 • připojení do sítě (uplink) pomocí rozhraní fast ethernet o kapacitě 100Mbps full-duplex (není-li uvedeno jinak)
 • sdílená konektivita do sítě Internet o kapacitě 100Mbps (nerozlišujeme CZNIX/WorldWide konektivitu)
 • neomezený přenos dat v obou směrech (download i upload)
 • zřizovací a aktivační poplatek 0,-- CZK (zřízení zdarma)
 • veřejná IPv4 a IPv6 adresa v ceně (další na žádost, zpoplatněno)
 • volitelné platební období s možností výrazných slev
 • žádné omezující technologie jako je FUP nebo omezování rychlosti
 • server je vyhrazen pouze Vám, máte plný administrátorský přístup libovolnou metodou
 • uvedené ceny jsou uvedeny bez daní, autorských, recyklačních a dalších poplatků (není-li uvedeno jinak, firma je plátcem DPH, pro výpočet ceny použijte objednávkový formulář)
 • na možné varianty konfigurace diskového úložiště se informujte (většina serverů umožňuje rozšíření i napojení na disková pole)

Volitelné služby:

 • na možnost změny nebo vylepšení konfigurace Vámi zvoleného serveru se informujte
 • servisní práce lze objednat formou předplaceného kreditu za cenu CZK 250,--/hod
 • routing další veřejné IPv4 adresy za cenu CZK 50,--/měsíc

Valid XHTML 1.0!   Valid CSS!  

Copyright (c) 2009 - 2015 vytvořil FinalTek.com